O objektu

Chalupa je tvořena dvěma samostatnými obytnými objekty, uzavřeným dvorem a bývalou hospodářskou částí.

pohled na dvorek
Voda je zajištěna z vlastní studny.

Původní obytná část

V původní obytné části je k dispozici celkem 6 lůžek. Je zde obývací pokoj, ložnice, kuchyň s jídelnou, předsíň a koupelna s vanou a WC.

K vybavení patří lednice s mrazákem, elektrický vařič, varná konvice, kávovar, krbová kamna, kamna na vaření a televize se satelitem.

Nová obytná část

Zde je pět lůžek a jedna dětská válenda. Z místností zde můžete využít dvě ložnice, kuchyň s jídelnou a krbem a koupelnu se sprchovým koutem a WC.

K dispozici je kuchyňská linka, lednička s mrazákem, elektrický vařič, kamna s troubou, varná konvice, kávovar a televize se satelitem.

Mimo jiné zde můžete využít ještě plastový zahradní nábytek, gril, venkovní ohniště, přístřešek na dříví s možností úschovy kol. Odpočívat můžete samozřejmě i na balkóně.

Poloha chalupy

Objekt se nachází v osadě pěti dnes již rekreačních chalup nazývané Milodráž přibližně pět kilometrů od Volyně. Příjezdová komunikace je asfaltová, posledních 300 m je udržovaná prašná cesta. V zimě se cesta prohrnuje až k objektu, nicméně vzhledem ke stoupání silnice doporučujeme pro jistotu mít s sebou sněhové řetězy. Nakoupit bežné potraviny, je možné ve Volyni (samoobsluha je otevřená každý den). Nejbližší pohostinství se nachází v Nahořanech, buď 4 km po silnici nebo přibližně 2 km pěšky lesem.

Zdravotní péče v okolí

Praktický lékař, dětský a zubní lékař je dostupný ve Volyni. Nejbližší pohotovost je v nemocnici ve Strakonicích.